خرید لاستیک MVM x33 – راهنمای خرید بهترین لاستیک برای MVM x33

زمان حدودی مطالعه : 2 دقیقه

خودرو ام وی ام X33 یکی دیگر از محصولات شرکت مدیران خودرو در سگمنت کراس اوورهای شهری می باشد.این خودرو  با  پیشرانه 2000 سی سی و با قدرت 136 اسب بخار و گریبکس مدرن CVT عرضه می گردد. بکارگیری پیشرانه مذکور با گیربکس CVT ضمن فراهم نمودن قدرت کافی جهت ترددهای شهری و بین شهری، کیفیت سواری بالاتر،مصرف سوخت کمتر و هزینه های نگهداری پایین تر از خودروهای مشابه فاقد گیربکس CVT  را فراهم می آورد. (در ادامه جهت خرید لاستیک mvm x33 با ما همراه باشید)

mvmx33
علاوه بر موارد فنی مذکور، فضای جا دار داخلی و مجهز بودن خودرو به آپشنهای رفاهی کارا این خودرو را به یک انتخاب منطقی برای خانواده ها تبدیل کرده است.  استفاده از تکنولوژی کمپانی های بزرگ و معتبری همچون بوش آلمان و والئو و غیره علاوه بر ارتقاع کیفی محصول سبب اعتبار برند کمپانی تولید کننده گردیده و رضایت مصرف کننده نهایی را موجب می شود.

سایز لاستیک mvmx33

سایز استاندارد لاستیک MVM x33 215/65R16 می باشد. همچنین امکان استفاده از سایز پهن تر بر روی خودرو نیز وجود دارد.در صورت تمایل می توانید سایز لاستیک خود را به 225/65R16 تغییر دهید.

خرید لاستیک mvm x33

در حال حاضر تایر mvm x33 توسط شرکت داخلی بارز تولید می شود . در صورت تمایل می توانید از شرکت های خارجی کومهو، فاررود لاستیک خود را انتخاب کنید.

 

[views]

دیدگاهتان را بنویسید